Корзина
3 отзыва
Контакты
ТОВ "Агрохім-Захист"
+38(067) 458-09-16менеджер
+38(093) 509-20-45вайбер
Катерина
УкраинаВинницкая областьВинница вул Порика 7, 21021
Карта

Добриво Курудзяний Хелат( удобрение на кукурузу) тара 20л, удобрение Екоорганік

Добриво Курудзяний Хелат( удобрение на кукурузу) тара 20л, удобрение Екоорганік
Добриво Курудзяний Хелат( удобрение на кукурузу) тара 20л, удобрение Екоорганік, фото 2
  • В наличии

123,70 грн.

Добриво Курудзяний Хелат( удобрение на кукурузу) тара 20л, удобрение Екоорганік
123,70 грн.
В наличииДобриво Курудзяний Хелат( удобрение на кукурузу) тара 20л, удобрение Екоорганік
Купить
+38(067) 458-09-16
менеджер
  • +38(093) 509-20-45 вайбер
Купить
+38(067) 458-09-16
менеджер
  • +38(093) 509-20-45 вайбер
  • График работы
  • Адрес и контакты

Комплексне концентроване мікродобриво для позакореневого підживлення рослин:кукурудза, просо, сорго, могар. 

Склад мікродобрива:  Азот (N – NH2)  16.0%;  Калій (K2O)  10,6%;  Магній (MgО)  2,5%;  Сульфур (SO3)  5,4%;  Цинк (Zn)   2,0%;   Манґан (Mn)  0,8%; Ферум (Fe)  0,8%;  Купрум (Cu)  0,8%;  Бор (B) 0,4%;  Густина  1,4 г/мл;  pH 6,5.

Особливості мінерального живлення кукурудзи

Кукурудза - одна з найбільш продуктивних культур сучасного землеробства. Для формування вегетативної маси і зерна потребує великої кількості поживних речовин. Висока потреба культури у мікроелементах – азот, фосфор, калій, магній. Серед мікроелементів найважливіші – бор, цинк, залізо, мідь. Особливо чутлива до нестачі цинку на ранніх фазах росту. Негативний ефект від дефіциту цинку не можна виправити внесенням його у більш пізні фази росту рослин. Цинк входить до багатьох ферментів та сприяє покращенню процесів обміну в рослині. Залізо підвищує ефективність протікання окисно-відновних реакцій та процесу фотосинтезу. Бор і мідь покращують цвітіння і запилення та запобігають прояву череззерниці, забезпечуючи виповненість початків:

У мінеральному живленні кукурудзи чітко виділяються 2 критичні періоди

  1. У фазі 3-5 листків, коли починається активний ріст кореневої системи і засвоєння поживних речовин з ґрунту, починається формування зачатків генеративних органів. Отримати у повному обсязі необхідні поживні речовини з добрив, внесених перед посівом, молода рослина кукурудзи ще не в змозі через недостатньо розвинену кореневу систему або несприятливі погодні умови (посуха, пізні заморозки), прояву антагонізму іонів. Тому дуже важливо у цей період компенсувати нестачу елементів живлення, особливо цинку шляхом позакореневого підживлення. Запізнення з корекцією живлення рослин кукурудзи цинком істотно знижує ефективність підживлення ним.
  2. перед початком фази швидкого росту, який починається при формуванні 8 – 10 листків і триває до початку викидання волоті. Позакореневе підживлення у цей період знімає стрес у рослин від дії страхових гербіцидів та стимулює вегетативний ріст рослин. У цей період ефективним буде підживлення комплексним спецдобривом у повній дозі.

Призначення та переваги мікродобрива

Спеціальне добриво Еколайн Кукурудзяний містить весь набір елементів живлення, необхідних для оптимізації мінерального живлення кукурудзи у критичні періоди, що забезпечує нормальний ріст та розвиток рослин для реалізації генетичного потенціалу продуктивності. Крім того, Еколайн Кукурудзяний збільшує стійкість культури до стресових ситуацій та покращує якість врожаю. Mg, Zn, Mn, Fe, Cu входять до складу мікродобрива у вигляді 100% хелатів ЕДТА. 

Характеристики
Основные
Тип комплексного удобрения  Органическое
Препаративная форма  Раствор
Концентрированная форма удобрения  Да
Страна производительУкраина
Производитель  Екоорганік
Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
Вес28.0 (кг)
Объем20.0 (л)
Спецификация
Информация для заказа
  • Цена: 123,70 грн.
Отзывы о товаре