Корзина
3 отзыва
Контакты
ТОВ "Агрохім-Захист"
+38(067) 458-09-16менеджер
+38(093) 509-20-45вайбер
Катерина
УкраинаВинницкая областьВинница вул Порика 7, 21021
Карта

Протруйник на зернові Класік Тріо (Винцит Форте) 3хкомп Агрохім-Захист тара 5л

 • В наличии

434,90 грн.

398,70 грн.

Протруйник на зернові Класік Тріо (Винцит Форте) 3хкомп Агрохім-Захист тара 5л
434,90 грн.398,70 грн.
В наличииПротруйник на зернові Класік Тріо (Винцит Форте) 3хкомп Агрохім-Захист тара 5л
Купить
+38(067) 458-09-16
менеджер
 • +38(093) 509-20-45 вайбер
Купить
+38(067) 458-09-16
менеджер
 • +38(093) 509-20-45 вайбер
 • График работы
 • Адрес и контакты

Високоефективний фунгіцидний протруйник для обробки насіння зернових культур проти комплексу захворювань на основі трьох діючих речовин.

Діюча речовина: 37,5 г/л флутріафолу + 25 г/л тіабендазолу + 15 г/л імазалілу.

Препаративна форма: концентрат суспензіїт.

Упаковка: 5 літрів

 Характеристика та переваги:

 • Наявність трьох взаємодоповнюючих діючих речовин в препаративній формі з різними механізмами дії забезпечує комплексний і надійний захист від внутрішньої і поверхневої насіннєвої інфекції, ґрунтових патогенів, захворювань, що передаються аерогенним шляхом в початковій фазі вегетації.
 • Сприяє зниженню ризику появи резистентних форм патогенів та дає синергічний ефект проти найбільш важко контрольованих хвороб, таких як: фузаріозні і гельмінтоспоріозні кореневі гнилі, снігова пліснява, септоріоз та інші плямистості.
 • Має профілактичну дію, завдяки високій швидкості проникнення і швидкому переміщенню в зростаючі тканини.
 • Надає стимулюючу дію на ріст кореневої системи культури, що створює більш сприятливі умови для вегетації ярих та перезимівлі озимих зернових. Завдяки цьому поліпшується перезимівля озимих культур і підвищується врожайність.
 • При застосуванні в рекомендованих нормах витрати має високу селективність по відношенню до оброблюваних культур і не дає негативної дії на схожість насіння.
 • Препарат не токсичний для бджіл, малотоксичний для риб, корисних ентомофагів, ґрунтових організмів, птахів та теплокровних.

Рекомендації по застосуванню:

Культура

Основні об’єкти

Норма

 

 

Пшениця

 

 

 

Ячмінь

 

Фузаріозні, гельмінтоспоріозні, офіобольні, пітієві кореневі гнилі, снігова пліснява, сажкові хвороби, борошниста роса, пліснявіння насіння

 

Фузаріозні, гельмінтоспоріозні, пітієві кореневі гнилі, снігова пліснява, сажкові хвороби, борошниста роса, пліснявіння насіння

 

 

 

1,0 – 1,25

 

 

 

1,0 – 1,25

 

 Призначення та механізм дії:

     Класік Тріо, К.С. – це системний препарат захисної та лікувальної дії. Дія флутріафолу та тіабендазолу забезпечує подвійний захист від хвороб сходів та молодих паростків. Імазаліл вступає в біохімічні реакції в рослині, а саме порушує синтез стерину, що зменшує транспірацію, покращуючи стійкість рослини до посухи. На початкових стадіях розвитку уповільнює синтез гіберелінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. Цей механізм дії не допускає через мірного розвитку надземної частини рослини і в той же час сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи. Відмінною особливістю препарату є його здатність швидко проникати через оболонку насіння і пересуватися по тканинах. Завдяки високій мобільності, препарат швидко переміщується до місця локалізації інфекції, викорінюючи захворювання і забезпечуючи тривалий захист посівів. Класік Тріо, К.С. забезпечує ефективний захист культур від комплексу патогенів, що передаються через насіння і ґрунт, а також хвороб листя на початку вегетації , в зв’язку з чим немає необхідності додавання інших фунгіцидів для збільшення ефективності або розширення спектру дії. Препарат добре сумісний в сумішах з мікродобривами та регуляторами росту.  Перед застосуванням в суміші з іншими ЗЗР рекомендується перевірити на сумісність.

Рекомендації по застосуванню:

 • Норма витрати препарату – 1,0 – 1,25л/ 1 тонну насіння на 8 -10 літрів води.
 • Перед протруюванням необхідно ретельно відкалібрувати й очистити насіннєвий матеріал від пилу й домішок, що забезпечують високу якість протруювання.
 • Протруювання насіння проводять завчасно ( за 1 – 2 тижня) або безпосередньо перед висівом.
 • В процесі протруювання протруювачами ПС – 10, ПСМ – 5, «Мобітокс» необхідно контролювати кількість насіннєвого матеріалу, який проходить через машину і кількість робочого розчину, що поступає в камеру для протруювання.

Термін придатності – 3 роки.

Зберігати при температурі від -5 С до +30 С.

Характеристики
Основные атрибуты
Препаративная форма  Концентрат суспензии
Характер действия пестицидаИзбирательного  
Химический составНеорганические
Производитель  Агрохім-Захист
Страна производительКитай
Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
Объем5.0 (л)
Информация для заказа
 • Цена: 398,70 грн.
Отзывы о товаре